W kończącym się roku szkolnym 2025/2026 realizowaliśmy w szkole wiele kampanii i programów zdrowotnych. Należą do nich– Trzymaj Formę, Program dla szkół, Gotuj się na zmiany- Winiary, Akademia Lubella, oraz profilaktyczny Znajdź właściwe rozwiązanie. Brali w nich udział wszyscy uczniowie klas 4-8. Działania te są odpowiedzią na zagrożenia zdrowia dzieci i młodzieży spowodowane niewłaściwym, tzw. konsumpcyjnym stylem życia.
Mamy nadzieję, że te działania pomogą naszej młodzieży wybrać właściwe zachowania prozdrowotne.











