Rada Rodziców

 

 

Szanowni Rodzice,

Jako Rada Rodziców działająca na rzecz Naszych dzieci, serdecznie zachęcamy do wpłaty składki na rok szkolny 2023/2024.

Wysokość składki na każde dziecko:

  • 50,00 zł – uczniowie klas I -VIII
  • 30,00 zł – dzieci grup przedszkolnych

Zebrane pieniądze w całości trafiają do naszych dzieci w postaci prezentów, nagród czy imprez okolicznościowych finansowanych z tych środków.  Bez Waszego wsparcia nie uda nam się zrealizować tych działań, które są inicjatywą nas Rodziców, a także Nauczycieli czy Dyrekcji.

Liczymy, że wspólnie możemy więcej i dlatego dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.

Wpłat można dokonać do Skarbnika grupy lub klasy oraz bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

Bank Pekao 10 1240 4184 1111 0011 1919 6059

w tytule wpisując:  imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy/klasę

 

 

 

Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców za I półrocze roku szkolnego 2023/2024

.

Rada Rodziców, uwzględniając potrzeby placówki, ufundowała do przedszkola  głośnik Power audio MANTA SPK5310Pro. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii urządzenie zapewnia muzykę na najwyższym poziomie. Do kolumny Power audio MANTA SPK5310Pro, można podłączyć akcesoria takie jak: telefon, tablet, smartfon, karta pamięci SD czy laptop i wiele innych. Dzięki temu, w każdym momencie może brzmieć ulubiona muzyka. Do głośnika można podłączyć też mikrofon. Oprócz wymienionych funkcji kolumna Power audio MANTA SPK5310Pro służy jako dodatkowy element oświetlenia. Najważniejsze funkcje to m.in. efekty świetlne Disco Equalizer, funkcja nagrywania, funkcja pierwszego mikrofonu i technologia TWS.

Sprawozdanie Rady Rodziców

 

 

.

Z okazji Mikołajek 6 grudnia do wszystkich dzieci w Samorządowym Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Chełmku przyszedł Mikołaj. Radości było niemało! Inaczej niż do tej pory Rada Rodziców ufundowała słodycze i dla każdej placówki większy prezent do wykorzystania wspólnie przez nasze dzieci.

Dla przedszkolaków był to zestaw klocków piankowych oraz dofinansowanie do teatrzyku mikołajkowego. Uczniowie klas 1-3 otrzymali dwa zestawy klocków piankowych – 22 szt., do zabawy na sali gimnastycznej w ramach zajęć wychowania fizycznego lub zajęć świetlicowych.

 

.

Uczniowie klas 4-8 otrzymali natomiast zestaw oświetlenia do zabaw dyskotekowych. Mamy nadzieję, że prezenty będą praktyczne i każdy będzie mógł z nich skorzystać.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie we wpłaty środków na naszą działalność i możliwość dawania radości naszym dzieciom! Bo naprawdę ich reakcje dodają skrzydeł.

Rada Rodziców

Serdecznie dziękujemy!