Szachy w szkole

W dniu 19 czerwca 2026r. podsumowano współzawodnictwo szachowe klas trzecich. Turniej szachowy odbywał się w dwóch kategoriach.

Zwycięzcami zostali:

Maja Dziąba i Hubert Piwowarczyk z kl. 3a oraz Aneta Kosowska i Igor Winiarski z kl. 3b.

Nagrodzono również uczniów, którzy zdobyli  miejsca drugie i trzecie. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy.

Prowadzone w naszej szkole zajęcia szachowe rozwijają myślenie strategiczne, koncentrację, pamięć, zdolności matematyczne, inteligencję emocjonalną oraz kształtują charakter i umiejętności społeczne.

Joanna Czanota