Podsumowanie konkursów

Uczniowie klas I-III chętnie uczestniczyli w konkursach organizowanych na terenie szkoły. Na wspólnym apelu podsumowano wyniki:

  • szkolnego etapu konkursu ekologicznego
  • turnieju wiedzy o zdrowiu
  • konkursu plastycznego bibliotecznego
  • konkursu „Nie pal przy mnie, proszę”
  • konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

Dzieciom wręczono nagrody.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !