Uczniowie klas I-III chętnie uczestniczyli w konkursach organizowanych na terenie szkoły. Na wspólnym apelu podsumowano wyniki:
- szkolnego etapu konkursu ekologicznego
- turnieju wiedzy o zdrowiu
- konkursu plastycznego bibliotecznego
- konkursu „Nie pal przy mnie, proszę”
- konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”
Dzieciom wręczono nagrody.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !























