W dniu 16 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbył się egzamin praktyczny na Kartę Rowerową.
Do egzaminu przystąpili uczniowie klas IVa i IVb. Trzy tygodnie wcześniej wszyscy pomyślnie zdali egzamin teoretyczny sprawdzający znajomość przepisów ruchu drogowego.
Do uzyskania Karty Rowerowej uczniowie przygotowywali się przez cały rok szkolny podczas zajęć techniki, gdzie poznawali zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przepisy ruchu drogowego. Dodatkowo uczestniczyli w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej, które przeprowadziła nasza pielęgniarka szkolna, Pani Małgorzata Dziąba.
Z radością informujemy, że wszyscy uczniowie uzyskali pozytywny wynik zarówno z egzaminu teoretycznego, jak i praktycznego.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nowym posiadaczom Kart Rowerowych i życzymy wielu bezpiecznych oraz pełnych radości wycieczek rowerowych!













