12 czerwca w piątek klasy ósme z naszej szkoły bawiły się na komersie, organizowanym przez rodziców. Na początku wspólnie odtańczyliśmy poloneza. Wszyscy świetnie bawili się przy młodzieżowej muzyce, didżej organizował nam mnóstwo zabaw. Była również fotobudka, dzięki której mogliśmy zrobić wiele wspólnych zdjęć. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasz ostatni bal w szkole był niezapomnianym przeżyciem. Uczniowie klas ósmych.












