Gminne zawody w mini piłkę ręczną

Dnia 17 marca 2026 r. na hali sportowej przy MOKSiR w Chełmku odbyły się gminne zawody w mini piłkę ręczną dziewcząt i chłopców klas IV–VI. W turnieju wzięły udział drużyny reprezentujące szkoły podstawowe z terenu gminy. Zawody rozegrano w sportowej i przyjaznej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play.

Rywalizacja była bardzo zacięta, a uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, umiejętnościami technicznymi oraz wolą walki. Mecze dostarczyły wielu emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom zgromadzonym na trybunach.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Gorzowie, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Chełmku W kategorii chłopców pierwsze miejsce wywalczyła nasza szkoła, drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły nr 1, a trzecie miejsce zdobyli uczniowie z Bobrka.

Zwycięskie zespoły będą reprezentowały Gminę Chełmek w zawodach powiatowych.

                                                                                                         Joanna Czarnota

                                                                                                        Paweł Sidorowicz