&
Harmonogram konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2023/24
KLASY 4-8 (od 29 stycznia 2024)
Imię i nazwisko nauczyciela | Termin | Sala |
mgr Baran Joanna | środa 14:40 – 15:40 | 5 |
mgr Czarnota Joanna | środa 14:30 – 15:30 | 102 |
mgr Piotr Fąfrowicz | środa 13:30 – 14:30 | 107 |
mgr Fedecki Sebastian | poniedziałek 7:10 – 7:40 czwartek 7:10 – 7:40 | kant. wf |
mgr Filipecka-Legut Anna | czwartek 13:40 -14:40 | 201 |
mgr Grochal Anna | wtorek 14:30- 15:30 | 208 |
mgr Idzik Marek | wtorek 14: 20 – 15:20 | gabinet |
ks. mgr Janowiak Adam | czwartek 15:10 – 16:10 | pok. naucz. |
mgr Kocot Klaudia | wtorek 14:45 – 15:45 | 205 |
mgr Kowalska Urszula | czwartek 14: 30 – 15:30 | 203 |
mgr Krawczyk Aldona | poniedziałek 14:30- 15:30 | 206 |
mgr Krzeczkowska Mariola | czwartek 14:00- 15:00 | biblioteka |
mgr Księżarczyk Renata | środa 7:10 – 7:40 wtorek 13:40 – 14:10 | 4 |
mgr Latko Beata | poniedziałek 15:30 – 16:30 | 201 |
mgr Linchard Katarzyna | poniedziałek 14:30- 15:30 | 201 |
mgr inż. Nalepa Katarzyna | środa 7:10 – 7:40 czwartek 7:10 – 7:40 | 203 |
mgr Nowak Andrzej | czwartek 14:30- 15:30 | 102 |
mgr Pędziałek – Krysta Eliza | wtorek 7:10 – 7:40 | 108 |
mgr Piątek Agnieszka | środa 13:30- 14:30 | 207 |
mgr Pilch Ewa | piątek 7:00 – 8:00 | pok. naucz. |
mgr Pstrusińska Magdalena | piątek 7:00 – 8:00 | kant. wf |
mgr Remsak Anna | wtorek 14:25 – 15:25 | gabinet |
mgr Smółka Małgorzata | wtorek 14:30 – 15:30 | 103 |
mgr Szumniak Ewelina | poniedziałek 7:00- 8:00 | 204 |
mgr Zabawa Agnieszka | wtorek 7:25 – 7:40 i 15:20 – 15:35 | 107 |
Zebrania z rodzicami również traktowane są jako forma konsultacji, dlatego w tygodniach, w których odbywać się będą wywiadówki, nie przewiduje się dodatkowych konsultacji.
KONSULTACJE NAUCZYCIELI EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ ROK SZKOLNY 2023/2024
KLASY 1-3 (od 29 stycznia 2024)
Imię i nazwisko nauczyciela | Dzień | Godzina | Sala |
mgr Aleksandra Wilczak | poniedziałek | 12:45 – 13:45 | 10 |
mgr Urszula Lasota – Kulisz | środa | 12:45 – 13:45 | 11 |
mgr Ewa Rola | wtorek | 11:30 – 12:30 | 3 |
mgr Urszula Palka | środa | 14:15 – 15:15 | 3 |
mgr Ewa Raczek | wtorek | 11:30 – 12:30 | 13 |
mgr Grażyna Szyjka | poniedziałek | 12:45 – 13:45 | 4 |
mgr Joanna Kramarczyk | wtorek | 11:45 – 12:15 | 10 |
mgr Izabela Tołwińska | wtorek | 11:30 – 12:30 | co drugi tydzień – biblioteka |
mgr Elżbieta Żołna-Smołkowicz | środa | 12:30 – 13:30 | co drugi tydzień 10 |
mgr Iwona Bochenek | środa | 14:20 – 15:20 | gabinet |