Konsultacje

Harmonogram konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2022/23KLASY 4-8 (od 1 grudnia 2022)

Imię i nazwisko nauczyciela

Termin

Sala

mgr Baran Joanna

środa 14:45 – 15:45

5

mgr Czarnota Joanna

poniedziałek 14:25- 15:25

102

mgr Piotr Fąfrowicz

poniedziałek 14:30 – 15:30

107

mgr Fedecki Sebastian

piątek 17:00 – 18:00

kant. wf

mgr Filipecka-Legut Anna

wtorek 14:30- 15:30

201

mgr Grochal Anna

czwartek 15:20- 16:20

208

mgr Idzik Marek

wtorek 14: 25 – 15:25

gabinet

mgr Iwanicki  Wojciech

poniedziałek 15:00- 16:00

(co 2 tyg.)

pokój naucz.

 

ks. mgr Janowiak Adam

czwartek 15:15 – 16:15

pokój naucz.

 

mgr Kocot Klaudia

czwartek 14:30 – 15:30

205

mgr Kowalska Urszula

czwartek 14: 25 – 15:25

203

mgr Kramarczyk Joanna

14:30 – 15:30

(pierwszy poniedziałek miesiąca)

6

 

 

mgr Krawczyk Aldona

wtorek 16:00- 17:00

206

mgr Krzeczkowska Mariola

czwartek 14:00 – 15:00

biblioteka

mgr Księżarczyk Renata

poniedziałek 14:30- 15:30

4

mgr Latko Beata

poniedziałek 16:00 – 17:00 (co 2 tyg.)

201

 

mgr Linchard  Katarzyna

poniedziałek 14:30- 15:30

201

 

mgr inż. Nalepa Katarzyna

wtorek 14:30- 15:30

203

mgr Nowak Andrzej

czwartek 14:35- 15:35

102

mgr Oleś Romana

wtorek 14:30 – 15:30

(co 2 tyg.)

6

 

mgr Piątek Agnieszka

poniedziałek 14:30- 15:30

207

mgr Pilch Ewa

piątek 15:30 – 16:30

6

mgr Pokucińska Weronika

środa 14:00 – 15:00

108

mgr Remsak Anna

poniedziałek 14:25 – 15:25

gabinet

mgr Smółka Małgorzata

wtorek 14:30 – 15:30

103

mgr Sowa Renata

poniedziałek 15:15 – 16:15 (co 2 tyg.)

pokój naucz.

mgr Szumniak Ewelina

czwartek 14:30 – 15:00

piątek 14:30 – 15:00

204

 

mgr Zabawa Agnieszka

wtorek 13:35 – 14:35

107

 

 

  Zebrania z rodzicami również traktowane są jako forma konsultacji, dlatego w tygodniach, w których odbywać się będą wywiadówki, nie przewiduje się dodatkowych konsultacji.

&

KONSULTACJE NAUCZYCIELI EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ  ROK SZKOLNY 2022/2023 KLASY 1-3


  Imię  i nazwisko nauczyciela  
Dzień  Godzina   
mgr Aleksandra Wilczakponiedziałek12:30 – 13:30 
mgr Urszula Lasota – Kuliszczwartek12:50 – 13:50 
mgr Ewa Rolaponiedziałek11:30 – 12:30 
mgr Urszula Palkaponiedziałek13:20 – 14:20 
mgr Ewa Raczekwtorek11:45 – 12:45 
mgr Grażyna Szyjkaponiedziałek13:30 – 14:30 
mgr Joanna Kramarczyk  poniedziałek
czwartek  
12:30 – 13:00
11:30 – 12:30
 
mgr Izabela Tołwińskawtorek11:45 – 12:45co drugi tydzień
mgr Magdalena Pstrusińskawtorek
czwartek
15:30 – 16:00
15:30 – 16:00
 
mgr Elżbieta Żołna-Smołkowiczwtorek12:30 – 13:30co drugi tydzień
mgr Iwona Bochenekśroda 8:00 – 9:00