Rada Rodziców

 

 

Szanowni Rodzice,

Jako Rada Rodziców działająca na rzecz Naszych dzieci, serdecznie zachęcamy do wpłaty składki na rok szkolny 2023/2024.

Wysokość składki na każde dziecko:

  • 50,00 zł – uczniowie klas I -VIII
  • 30,00 zł – dzieci grup przedszkolnych

Zebrane pieniądze w całości trafiają do naszych dzieci w postaci prezentów, nagród czy imprez okolicznościowych finansowanych z tych środków.  Bez Waszego wsparcia nie uda nam się zrealizować tych działań, które są inicjatywą nas Rodziców, a także Nauczycieli czy Dyrekcji.

Liczymy, że wspólnie możemy więcej i dlatego dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.

Wpłat można dokonać do Skarbnika grupy lub klasy oraz bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

Bank Pekao 10 1240 4184 1111 0011 1919 6059

w tytule wpisując:  imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy/klasę

 

 

 

 

 

.

Z okazji Mikołajek 6 grudnia do wszystkich dzieci w Samorządowym Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Chełmku przyszedł Mikołaj. Radości było niemało! Inaczej niż do tej pory Rada Rodziców ufundowała słodycze i dla każdej placówki większy prezent do wykorzystania wspólnie przez nasze dzieci.

Dla przedszkolaków był to zestaw klocków piankowych oraz dofinansowanie do teatrzyku mikołajkowego. Uczniowie klas 1-3 otrzymali dwa zestawy klocków piankowych – 22 szt., do zabawy na sali gimnastycznej w ramach zajęć wychowania fizycznego lub zajęć świetlicowych.

 

.

Uczniowie klas 4-8 otrzymali natomiast zestaw oświetlenia do zabaw dyskotekowych. Mamy nadzieję, że prezenty będą praktyczne i każdy będzie mógł z nich skorzystać.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie we wpłaty środków na naszą działalność i możliwość dawania radości naszym dzieciom! Bo naprawdę ich reakcje dodają skrzydeł.

Rada Rodziców

Serdecznie dziękujemy!