Rada Rodziców

Prezydium Rady Rodziców   2022-2023

Przewodniczący: Emilia Kalita – Sternal

Wiceprzewodniczący – Przedszkole: Marlena Piwowarczyk

Wiceprzewodniczący – Szkoła podst.: Radosław Szewczyk

Skarbnik Główny: Anna Moskal

Podskarbnik- Przedszkole: Małgorzata Machota – Balon

Podskarbnik- Szkoła podstawowa: Daria Maca – Śmigacz

Sekretarz: Dagmara Madoń

KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – Anna Matyszkowicz

SEKRETARZ – Agnieszka Pusz

CZŁONEK – Szymon Raczek

Chełmek, dnia 14 października 2022 roku

Szanowni Rodzice,

Jako Rada Rodziców działająca na rzecz Naszych dzieci, serdecznie zachęcamy do wpłaty składki na rok szkolny 2022/2023. Tak jak w poprzednim roku składka na jedno dziecko wynosi: 40 zł – klasy 1-8 oraz 20 zł  – dzieci przedszkolne.

Zebrane pieniądze w całości trafiają do naszych dzieci w postaci prezentów, nagród czy imprez okolicznościowych finansowanych z tych środków. Bez Waszego wsparcia nie uda nam się zrealizować tych działań, które są inicjatywą nas Rodziców, a także Nauczycieli czy Dyrekcji.

Liczymy, że wspólnie możemy więcej i dlatego dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.

Wpłat można dokonać do Skarbnika grupy lub klasy lub na konto Rady Rodziców: Bank Pekao 10 1240 4184 1111 0011 1919 6059

.

Z okazji Mikołajek 6 grudnia do wszystkich dzieci w Samorządowym Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Chełmku przyszedł Mikołaj. Radości było niemało! Inaczej niż do tej pory Rada Rodziców ufundowała słodycze i dla każdej placówki większy prezent do wykorzystania wspólnie przez nasze dzieci.

Dla przedszkolaków był to zestaw klocków piankowych oraz dofinansowanie do teatrzyku mikołajkowego. Uczniowie klas 1-3 otrzymali dwa zestawy klocków piankowych – 22 szt., do zabawy na sali gimnastycznej w ramach zajęć wychowania fizycznego lub zajęć świetlicowych.

.

Uczniowie klas 4-8 otrzymali natomiast zestaw oświetlenia do zabaw dyskotekowych. Mamy nadzieję, że prezenty będą praktyczne i każdy będzie mógł z nich skorzystać.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie we wpłaty środków na naszą działalność i możliwość dawania radości naszym dzieciom! Bo naprawdę ich reakcje dodają skrzydeł.

Rada Rodziców

Serdecznie dziękujemy!