X Memoriał im. Łukasza Hobory

W dniu 30 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się kolejny, już dziesiąty, memoriał poświęcony pamięci tragicznie zmarłego nauczyciela Łukasza Hobory. W rozgrywkach piłkarskich wzięły udział drużyny chłopców i dziewcząt. Gościliśmy młodych sportowców z Samorządowego Zespołu Szkół w Bobrku. Wszyscy uczestnicy memoriału otrzymali pamiątkowe medale wręczane przez Rodziców i Babcię Łukasza. Delegacja uczniów z klasy sportowej złożyła wiązankę kwiatów i zapaliła znicz na grobie naszego kolegi.

Podczas pikniku Europejskiego, obok części sportowej odbyła się część artystyczna, w której zaprezentowało się wiele talentów z naszej szkoły. Występowali m.in. Emilia i Mateusz z klasy 5C w piosence ‘’Łowcy Gwiazd’’, następnie Emilia z klasy 6B tańcząca układ hip hop. Odwiedziły nas również absolwentki naszej szkoły Julia Nowak oraz Anastazja Bochenek, które zachwyciły nas wokalnym występem. Jak zawsze z tańcem zaprezentowały się uczennice klasy 8B oraz gościnnie wystąpiła Elita Lejdis, do której należą uczennice naszej szkoły. Występy odbywały się w przerwach pomiędzy rozgrywkami sportowymi .

Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom i uczniom za udział i przygotowanie uroczystości, Radzie Rodziców za poczęstunek i MOKSiR – owi za ufundowanie medali.

                                                                                                          Marek Idzik

www.chelmek.pl