Uroczyste pożegnanie klas ósmych naszej szkoły

Dnia 22 czerwca w MOKSiRze odbyło się uroczyste pożegnanie klas ósmych naszej szkoły. W pięknie przygotowanej przez ósmoklasistów i wychowawców akademii wzięli udział wszyscy uczniowie klas 4-8, rodzice, a także zaproszeni goście.
W trakcie uroczystości mogliśmy zobaczyć jak uczniowie zatańczyli poloneza oraz zaprezentowali zabawny skecz zatytułowany „Przebojem idziemy do szkoły średniej”. Poza częścią artystyczną, młodszym klasom, został uroczyście przekazany sztandar szkoły. Najlepsi uczniowie otrzymali Złote Tarcze oraz Nagrody Burmistrza. Rodzicom wyróżniających się uczniów zostały wręczone Listy Gratulacyjne. Ponadto, rodzice, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły otrzymali podziękowania.
Wszystkim uczniom życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji, a Absolwentom powodzenia w dalszej edukacji.