Święta tuż, tuż…

Nie trudno zauważyć, że nadeszła już wiosna, którą niedawno powitaliśmy w naszej szkole ciekawymi konkursami i zabawami. Wraz z nią nadchodzą Święta Wielkanocne i przerwa wiosenna, na którą pewnie już wszyscy czekają. Zapewne w naszych domach trwają już świąteczne porządki. My również już przygotowujemy się do nich i przy tej okazji w naszej szkole zorganizowane zostały warsztaty świąteczne pod kierunkiem pani Elżbiety Żołny- Smołkowicz, w których brały udział między innymi uczniowie z Ukrainy uczęszczające do naszej placówki.

Przy wykonaniu ozdób świątecznych pomagały również panie: Agnieszka Piątek, Ewa Pilch i Aldona Krawczyk. Pięknie wykonane ozdoby zapewne zagoszczą na niejednym świątecznym stole. Życzymy wszystkim radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!

Aldona Krawczyk