Spotkania przedświąteczne w naszej szkole

Klasowe wigilijki w naszej szkole to już tradycja, obecna w naszej placówce od dawna. W tym ostatnim dniu przed świętami uczniowie wraz z wychowawcami zbierają się, by spędzić wspólnie czas. Te świąteczne spotkania to okres szczególnie wyczekiwany przez uczniów. W tym dniu już nie ma lekcji, a wszyscy żyją nadchodzącymi świętami więc to doskonała okazja do spędzenia miłych chwil. Uczniowie spożywają tradycyjne świąteczne potrawy, śpiewają kolędy a nawet obdarowują się małymi upominkami. W tym dniu również spotykają się nauczyciele z obu placówek szkolnych i wspólnie spędzają przedświąteczny czas. W tym roku nie zabrakło też gości na szkolnej wigilijce, Pana Andrzeja Saternusa, burmistrza Chełmka oraz Rodziców, przedstawicieli Rady Rodziców. Wspólne kolędowanie uprzyjemnili uczniowie należący do koła teatralnego, śpiewając kolędy i grając na instrumentach.