Pożegnanie emerytowanych nauczycieli

W dniu 20 sierpnia 2020 roku pożegnaliśmy odchodzących na emeryturę nauczycieli, panie: Anetę Kowalczyk, Barbarę Kobyłczyk i Ewę Gajdę. Podziękowania zostały złożone przez dyrekcję, grono pedagogiczne, pracowników oświaty i obsługi. Słowa uznania zostały przekazane nauczycielom za wiele lat pracy zawodowej wraz z życzeniami pięknych wspomnień, wielu dobrych ludzi wokół siebie i dalszej aktywności w innych dziedzinach, bo w końcu przyszedł czas na realizację marzeń.

Zakończenie pracy zawodowej jest bez wątpienia ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Pamięcią ogarniamy minione lata, dokonujemy pewnych podsumowań. To taka chwila, która zmusza do głębokich refleksji. Żywimy przekonanie, że odchodzący nauczyciele osiągnęli pełną satysfakcję ze swojej pracy z dziećmi i młodzieżą w naszej szkole.

Dziękujemy za wszystkie lata wspólnej pracy, za pracowitość, wytrwałość, cierpliwość oraz wkład pracy i zaangażowanie w funkcjonowanie placówki szkolnej. Życzymy spełnienia marzeń, planów oraz założonych celów. Niech ten czas emerytury będzie czasem entuzjazmu i kreatywności, szczęścia i radości. Drodzy nauczyciele – emeryci, żyjcie najpiękniej jak umiecie…