Piknik Europejski i Memoriał im. Łukasza Hobory

6 czerwca w naszej szkole odbył się „Piknik europejski”. Impreza rozpoczęła się od występów artystycznych. Uczniowie mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami i talentem wokalno – tanecznym. W drugiej części imprezy uczniowie wzięli udział w rozgrywkach sportowych. Ta sportowa część pikniku zwana „Memoriałem im. Łukasza Hobory” to już tradycja naszej placówki. W rozgrywkach sportowych wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas a także zaproszeni goście, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmie Śląskim.

Młodzież miała okazję do świetnej zabawy, której towarzyszyła miła atmosfera. „Piknik europejski” zakończył taniec belgijski w wykonaniu zarówno uczniów jak i nauczycieli naszej szkoły. Organizatorami imprezy był Klub Europejski, Koło Teatralne oraz Rada Rodziców sponsorująca poczęstunek.