Konkurs z języka angielskiego

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz przystąpili do konkursu z języka angielskiego organizowanego przez szkołę językową Ling House. Najmłodsi z klas I-III prezentowali prace plastyczne przedstawiające ulubionych bohaterów obcojęzycznych książek. Zadaniem dla uczniów  z klas IV –VIII było napisanie maila, w których zachęcali do przeczytania najciekawszej, według nich, książki.

<!–more–>

Uczennice z naszej szkoły:

Alicja Sidorowicz z klasy IIc oraz Lena Florek z klasy VIb zdobyły pierwsze miejsce. Na III miejscu podium znalazły się Lidia Baranek
 z klasy Ia, Eliza Ortman z klasy Ib, Weronika Szczepańska z klasy VIb oraz Lena Raczek z klasy IIb. Wyróżnienie otrzymał uczeń z klasy Ib – Karol Hryniewicki.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i zachęcamy do kolejnych konkursów.

J. Kramarczyk