Dni Patrona Fundacji im. Brata Alberta

30 czerwca odbyły się obchody Dnia Patrona Fundacji im. Brata Alberta w Chełmku. Uroczystość miała miejsce na Placu Wolności w Chełmku. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli władz Fundacji na czele z ks. prezesem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim.

             Nasza placówka także znalazła się wśród zaproszonych gości. Nie zabrakło chwil wzruszenia, bo nasza szkoła została wyróżniona przez Fundację im. Brata Alberta. Dyrektor szkoły, Marek Idzik oraz nauczyciel – bibliotekarz, Mariola Krzeczkowska otrzymali podziękowania za ponad dwudziestoletnią współpracę między placówkami. Wręczone zostały także podziękowania dla przybyłych gości i uczestników warsztatu świętujących swój jubileusz. Spotkanie uświetniły występy podopiecznych Fundacji oraz uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentowali swoje talenty artystyczne.

             Pracownikom i wychowankom Fundacji im Brata Alberta gratulujemy Jubileuszu i życzymy wiele sukcesów i radości w tym szczególnym dla nich dniu.

[