Zwycięzcy Ogólnopolskiego turnieju
TAURON Polska Energia Junior Cup

Uczniowie klasy drugiej i trzeciej: Konrad Guja, Mikołaj Rojskowski, Patryk Rojkowski oraz Borys Wieczorek razem z innym zawodnikami KS Chełmek zostali zwycięzcami  Wielkiego Finału Ogólnopolskiego turnieju TAURON Polska Energia Junior Cup rozgrywanego w Krakowie w TAURON Arena Kraków.  Zwycięskie pierwsze miejsce zostało nagrodzone  wyjazdem na zagraniczne zgrupowanie na Malcie oraz nagrodą finansową  w wysokości 15 tys. zł.

Nagrodą dla wszystkich młodych piłkarzy była również możliwość spotkania i porozmawiania z piłkarzami Mistrza Polski Raków Częstochowa, którzy poprowadzili przedmeczową rozgrzewkę.

W całym turnieju udział wzięło 100 drużyn. Po emocjonujących eliminacjach w październiku, w finale w krakowskiej TAURON Arenie dnia 10.11.2023 r.  spotkały się 24 najlepsze drużyny z południowej Polski. Zawodnicy wygrali 6 z 7 spotkań i odnieśli jeden ze swoich największych sukcesów w przygodzie z piłką. W finale drużyna KS Chełmek rywalizowała z drużynami: MKS Krakus Nowa Huta, CKS Czeladź, Szkoła Futbolu Staniątki, Akademia Piłkarska Zagłębia Sosnowiec im. Włodzimierza Mazura, Silesia Żarów, Football Academy Bolesławiec, UKKS Katowice.