Sukcesy

Mikołaj Hoder

W dniu 15.09.2018 w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Polski Formacji Latynoamerykańskich FTS. Grupa Bingo należąca do Szkoły Tańca Astra zdobyła najwyższy tytuł i złoty medal. Trenerką grupy jest Pani Wioletta Kowalczyk

Mikołaj tańczy już od 9 lat i jest stypendystą za wyniki sportowe. Jego partnerką w tańcu jest Natasza Szałaśny.

Serdecznie gratulujemy Mikołajowi i rodzicom.

40 Bieg Szewców

40 Bieg Szewców, rozegrany w ubiegły piątek na Stawach, był bardzo udany dla uczniów naszej szkoły. W kategorii dziewcząt ze szkoły podstawowej III miejsce zajęła Emilka Majcherczyk z Vc, wśród chłopców ze szkoły podstawowej III miejsce zajął Kacper Siuta, II miejsce- Michał Janik, I miejsce – Mateusz Kapitan. Wszyscy chłopcy są z klasy sportowej Via !!!

Gimnazjum godnie zaprezentowali  uczniowie klasy IIIa, którzy zajęli: II miejsce-Dudziak Wiktor I miejsce- Maksymilian Pędrys.

Dziękujemy Pani Agnieszce za zorganizowanie i przeprowadzenie zawodów, za sympatyczną atmosferę i słodki poczęstunek!

Wszystkim uczestnikom Biegu gratulujemy!!!!

Powiatowe Jesienne Biegi Przełajowe

Dnia 3.10.2018r w Oświęcimiu nad Sołą, w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej, odbyły się powiatowe Jesienne Biegi Przełajowe. Nasza szkołę reprezentowały dwie sztafety chłopców 10x1000m: uczniowie z klasy VIa, to była sztafeta SP oraz uczniowie z klasy IIIa gimnazjum wraz z chłopcami z klas VIII i VII. Podczas zawodów warunki były trudne, ponieważ wiał silny wiatr, skutecznie utrudniający bieg. Jednak naszym chłopcom z klasy sportowej nie przeszkodził w zdobyciu I miejsca!!!: Starsi zajęli V miejsce.

Gminne rozgrywki w piłkę nożną halową

17.10.2018. w SZS -1 w Chełmku odbyły się gminne rozgrywki w piłkę nożną halową w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Szkoły reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców.

Nasza szkoła zajęła następujące miejsca:

I – dziewczynki starsze(kl. VIII+VII)

I – chłopcy starsi ( gimnazjum+ kl. VIII)

I – chłopcy młodsi (kl. VI+V)

II – dziewczynki młodsze( kl. VI+V)

Gratulacje dla uczniów

 

       Klasa sportowa 2006 (SP2 Chełmek) Mistrzem Powiatu!!!

  Piłka nożna halowa – finały powiatowe

     8 drużyn – 2 grupy po 4 zespoły

            Chełmek – Piotrowice 3-0 Siuta x2, Olszak

            Chełmek – Zator 1-0 Siuta

            Chełmek – Oświęcim ( Unia 2006 ) 2-0 :-) Olszak, Przewoźnik,

            Finał : Chełmek – Osiek 4-0 Olszakx2, Siuta, Przewoźnik

            Bilans : 11-0 !!! Miejsce rozgrywek : Zator

            Skład : Michał Janik, Mateusz Kapitan, Dominik Palian, Mikołaj Przewoźnik, Kamil Olszak, Kacper Siuta, Klaudiusz Nowotarski, Szymon Legut, Jakub Szyjka, Filip Durasiewicz,

 

Szymon Dębski i Mateusz Dębski

Szymon zajął 3 miejsce w Pucharze Europy Oyama Karate w Semi-Knockdown w Radomiu. Szymon występował w kategorii Junior do 65 kg.

Mateusz zajął 1 miejsce – Pucharze Polski Oyama Karate w Lekkim Kontakcie Radomiu. Mateusz występował w kategorii Młodzik do 35 kg.

 

SP 2 Wicemistrzem Małopolski

W dniu 28.11 odbyły się finały wojewódzkie halowej piłki nożnej chłopców szkół podstawowych. Po przebyciu wszystkich eliminacji gminnych, powiatowych, rejonowych nadszedł czas wielkiego finału. W turnieju wzięło udział 5 szkół z całego województwa.

Nasza szkoła wygrała3 mecze i tylko jeden decydujący przegrała.

Warto zauważyć , że aż do rozgrywek finałowych nasza drużyna nie straciła nawet jednej bramki!

Jest to jedno  z największych osiągnięć w historii szkoły zaraz po tym jak rocznik 2001 zdobył tytuł mistrzowski tyle, że na boiskach otwartych. Na hali jest to niewątpliwie wydarzenie historyczne.

Gratulujemy !!!

Konkurs plastyczny „Jak uniknąć uzależnień”

Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w konkursie plastycznym organizowanym przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach.Konkurs odbył się pod hasłem „Jak unikać uzależnień” i nawiązuje do programu profilaktycznego realizowanego w naszej szkole „Znajdź właściwe rozwiązanie”.

Oto nasi zwycięzcy:

Emilia Majcherczyk- zajęła 1 miejsce w kategorii klas V

Alicja Mądrala – zajęła 1 miejsce w kategorii klas VI

Małgorzata Trojanowska otrzymała wyróżnienie w kategorii klas V.

Gratulujemy i zachęcamy do dalszej aktywności.