Nauczyciele

  1. Idzik MarekDyrektor, jęz. polski, wos
  2. Remsak AnnaWicedyrektor, jęz. polski
  3. Bochenek IwonaWicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna
  4. Baran Joannajęz. angielski
  5. Białas-Szafraniec Katarzynadoradztwo zawodowe
  6. Ks. Bierowiec Jankatecheza
  7. Borciuch Aleksandramatematyka
  8. Czarnota Joannaedukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne
  9. Fedecki Sebastianwychowanie fizyczne
  10. Filipecka – Legut Annanauczyciel wspomagający, jęz. niemiecki
  11. Gajda Ewahistoria, plastyka
  12. Grochal Annageografia, biologia, przyroda
  13. Gumułka Anetawychowanie fizyczne
  14. Harańczyk Izabela -pedagogika specjalna
  15. Iwanicki Wojciechedukacja dla bezpieczeństwa
  16. Kobyłczyk Barbaramatematyka
  17. Kocot Klaudiahistoria, wos
  18. Kowalczyk Anetajęz. polski
  19. Kowalska Urszulabiologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie, nauczyciel wspomagający
  20. Kramarczyk Joannajęz. angielski
  21. Krawczyk Aldonajęz. polski, nauczyciel wspomagający
  22. Krzeczkowska Mariolabiblioteka
  23. Księżarczyk Martynanauczanie przedszkolne
  24. Księżarczyk Renatajęz. angielski, nauczyciel wspomagający
  25. Lasota-Kulisz Urszulaedukacja wczesnoszkolna
  26. Latko Beata – tyflopedagog, surdopedagog,
  27. Leja Barbarajęz. polski
  28. Linchard Katarzyna pedagog
  29. Łopuszyńska Violettanauczanie przedszkolne
  30. Mańkut Magdalenawychowanie fizyczne
  31. Matusiak Klaudianauczanie przedszkolne
  32. Marciniak Karolinanauczanie przedszkolne
  33. Musiał Barbaranauczanie przedszkolne
  34. Nalepa Katarzynachemia, plastyka
  35. Nowak Andrzejfizyka, informatyka, matematyka
  36. Pabian Kinganauczanie przedszkolne
  37. Pawlak Dorotanauczanie przedszkolne
  38. Palka Urszulaedukacja wczesnoszkolna
  39. Pędziałek – Krysta Elizanauczanie przedszkolne
  40. Pilch Ewajęz. niemiecki, informatyka, nauczyciel wspomagający
  41. Ks. Półtorak Maciej katecheza
  42. Raczek Ewaedukacja wczesnoszkolna
  43. Rola Ewaedukacja wczesnoszkolna
  44. Sidorowicz Pawełwychowanie fizyczne
  45. Sowa Renatanauczanie przedszkolne
  46. Smółka Małgorzatakatecheza, technika, informatyka
  47. Strumińska Iwonanauczanie przedszkolne
  48. Suska Wiolettanauczanie przedszkolne, logopeda
  49. Szklarczyk Dorotanauczanie przedszkolne
  50. Szumniak Ewelinamatematyka
  51. Szyjka Grażynaedukacja wczesnoszkolna
  52. Tołwińska Izabelabiblioteka
  53. Wilczak Aleksandranauczanie przedszkolne
  54. Wolna Jolantanauczanie przedszkolne
  55. Wójcik Joannanauczanie przedszkolne
  56. Zabawa Agnieszkamuzyka
  57. Zielińska Renatanauczanie przedszkolne
  58. Zoń Dorotanauczanie przedszkolne
  59. Żołna-Smołkowicz Elżbietakatecheza, wychowanie do życia w rodzinie, informatyka