„Piknik Rodzinny”

rodzina 

     Już po raz kolejny przedszkolaki i uczniowie klas II – III, wspólnie z rodzicami, bawili się na pikniku zorganizowanym w naszej placówce. Dzień 8 czerwca 2017 r. spędziliśmy w miłej, rodzinnej atmosferze. Nie zabrakło atrakcji, które dostarczyły wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Uroczystość rozpoczęliśmy prezentacją artystyczną przedszkolaków. Później towarzyszyły nam wesołe konkursy i zabawy, m.in. malowanie buzi i upodabnianie się do postaci bajkowych. Kiełbaska z grilla smakowała, jak nigdy dotąd, a dmuchane zamki i zjeżdżalnie cieszyły się ogromną popularnością.

     Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji święta rodzinnego w naszej placówce.

Więcej…
 
PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W SZKOLE

 

       Z wizytą do szkoły przyszły dzieci 6-letnie z grup: „Stokrotki” i „Jagódki”. Przedszkolaki przybyły na zaproszenie starszych kolegów z klasy IIa i IId.

Drugoklasiści bawili się z młodszymi kolegami figurami geometrycznymi. Okazało się, że świat matematyczny wcale nie jest taki trudny. Sześciolatki poznały też świat bajek. Odgadywały tytuły utworów dla dzieci i układały bajkowe puzzle. Dzieci wspólnie obejrzały baśń H. Ch. Andersena pt. „Calineczka”.

     Dzieci 6-letnie odwiedziły szkołę w ramach realizacji założeń programu adaptacyjnego „Jestem przedszkolakiem, będę uczniem”.

Więcej…
 
PÓŁKOLONIA LETNIA
Środa, 24 Maj 2017 13:58

Świetlica Środowiskowa w Chełmku ogłasza nabór na wakacyjną formę zajęć świetlicowych dla dzieci w wieku do 10 lat

Więcej…
 
Projekt z matematyki „Na tropie twierdzenia Pitagorasa”
Środa, 07 Czerwiec 2017 08:41

Sprawozdanie z projektu z matematyki „Na tropie twierdzenia Pitagorasa”

 

W dniu 2 .06.2017 odbył się finał projektu z matematyki „ Na tropie twierdzenia Piagorasa”. Uczestnikami projektu byli uczniowie klasy IIa, czyli Kacper Blatoń, Mikołaj Janik, Kornel Jurkitewicz, Filip Panasiuk, Mateusz Piegzik, Nina Regner i Martyna Szymutko. Opiekunem projektu była pani Daria Nowak.

Więcej…
 
Piknik europejski
Środa, 07 Czerwiec 2017 08:36

Piknik europejski

Pierwszego czerwca po raz kolejny w naszej szkole odbył się „Piknik europejski”. Dzień zaczął się od turnieju piłki nożnej, który co roku jest hołdem dla nauczyciela, pana Łukasza Hobory.

Więcej…
 
„Kuźnia talentów”
Środa, 07 Czerwiec 2017 08:33

„Kuźnia talentów”

„Kuźnia talentów” to XVII spotkanie integracyjne przygotowane dla Fundacji im Brata Alberta przez Samorządowy Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Chełmku pod kierunkiem pań: Marioli Krzeczkowskiej i Anety Kowalczyk.

Więcej…
 
Wycieczka do Ustronia
Środa, 07 Czerwiec 2017 08:32

Wycieczka do Ustronia.

28.05.2017r klasa 1a i 3a gimnazjum pojechały na trzydniową wycieczkę do Ustronia. W pierwszy dzień uczniowie pojechali do Energylandii w Zatorze. Było tam dużo atrakcji, na których wszyscy się świetnie bawili. Na nocleg klasy pojechały do hotelu „Gwarek’’ w Ustroniu.

W drugi dzień najpierw młodzież udała się do leśnika, gdzie usłyszeli o dzikich zwierzętach występujących w tamtejszych lasach. Następnie urządzono grilla. Później udano się do miasta; tam można było kupić sobie coś na pamiątkę w sklepie. Po odpoczynku uczestnicy wycieczki udali się z powrotem do hotelu.

W ostatnim dniu część uczniów pojechała na basen do „Hotelu Gołębiewski” w Wiśle, a część pojechała na Czantorię. W drodze powrotnej wstąpiono coś zjeść do KFC. Wycieczka była udana i wszystkim się podobała.

 
OPŁATA ZA OBIADY

W CZERWCU 2017 r. od 01-22.06 (bez 16.06- piątek po Bożym Ciele) WYNOSI:

UCZNIOWIE – 56,00 ZŁ (14 dni x 4,00zł)

NAUCZYCIELE – 98,00 ZŁ (14 dni x 7,00zł)

ŚNIADANIA21,00(14 dni x 1,50zł)

PRZED DOKONANIEM OPŁATY PROSZĘ O KONTAKT Z NR TEL. 33 846 42 31

W SPRAWIE ODPISÓW I NADPŁAT ZA POSIŁKI W POPRZEDNICH MIESIĄCACH

 

WPŁATY ZA POSIŁKI DO 10.06.2017 r.

PŁATNE NA KONTO – BS NR KONTA: 83 8110 1023 2006 0319 7540 0007

NIEDOTRZYMANIE TERMINU PŁATNOŚCI, SKUTKUJE WSTRZYMANIEM POSIŁKÓW DLA UCZNIA

 
DZIEŃ DZIECKA

alt

      Dnia 1 czerwca 2017r. w naszej szkole obchodziliśmy święto wszystkich dzieci. Z tej okazji uczniowie klas II - III uczestniczyli w zabawach i niespodziankach zaproponowanych przez wychowawców.

   Burmistrz Chełmka oraz Młodzieżowa Rada Miejska zaprosili wszystkie dzieci na wspólne świętowanie. Na chętnych czekały liczne atrakcje.

   Na Placu Reprezentacyjnym obok Urzędu Miasta można było: 

  • pomalować buzię, 
  • wesoło się pobawić, 
  • uczestniczyć w konkursach, 
  • zjeżdżać na kolorowych dmuchańcach.

   To był dzień pełen wrażeń. Radzie Rodziców dziękujemy za słodki poczęstunek.

Więcej…
 
ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE 

 

    

 

Dyrekcja Samorządowego Zespołu

Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Chełmku,

Rada Rodziców oraz nauczyciele

z a p r a s z a j ą

uczniów kl. II-III wraz z rodzicami

na Piknik Rodzinny,

który odbędzie się dnia 8 czerwca 2017 r.,

o godz. 15. 20 w budynku  naszego Zespołu przy ul. Brzozowej 7- 9.

 

W programie uroczystości:

  • prezentacja dorobku artystycznego dzieci;
  • wesołe konkursy i zabawy;
  • loteria;
  • pieczenie kiełbasek;
  • dmuchane zamki i zjeżdżalnie;

 

 
„DNI CHEŁMKA 2017”

 

    W dniu 27 maja 2017r., w ramach obchodów DNI CHEŁMKA, na scenie Parku Rodzinnego wystąpiły przedszkolaki oraz zaprezentowali się uczniowie naszego zespołu. Motywem przewodnim tegorocznych prezentacji było hasło „Ludzie, drzewa, ptaki, rytmy przyrody”. Na program artystyczny składały się tańce, wiersze i piosenki wprowadzające w ten właśnie nastrój. Młodzi artyści pokazali piękno przyrody i przypomnieli o konieczności ochrony środowiska przyrodniczego. Radosna atmosfera i aura „Rodzinnego Parku” sprzyjały artystycznej ekspresji.

   Dziękujemy dzieciom oraz uczniom za piękną prezentację swoich umiejętności, a nauczycielom za trud i pomysłowość.

Program przygotowały panie: D. Szklarczyk, D. Pawlak, G. Szyjka, E. Raczek, E. Janaszek, R. Zielińska, E. Rola, K. Marciniak, A. Zabawa.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>