Szkoła podstawowa
Spotkanie z policjantem

spotkanie-policjant

     W dniu 14.09.2017r. uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej spotkali się z policjantami z chełmeckiego Komisariatu. Asp. sztab. Pan Patryk Niemczyk oraz mł. asp. Pan Krystian Szostek przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Zwrócili uwagę na bezpieczeństwo uczniów w różnych miejscach i przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi.

Więcej…
 
Ślubowanie

alt

„Ślubuję być dobrym Polakiem,

dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły

Będę uczyć się w szkole jak kochać Ojczyznę, 

jak dla niej pracować kiedy urosnę.

Będę się starać być dobrym kolegą, 

swym zachowaniem i nauką 

sprawiać radość rodzicom i nauczycielom”

 Oto tekst ślubowania jaki wypowiedziały dzieci z klas pierwszych Szkoły Podstawowej.

      Dnia 1 września 2017 r. pierwszoklasiści z naszego zespołu złożyli uroczyste ślubowanie. Obiecali być dobrymi Polakami, dbać o dobre imię szkoły, być dobrym kolegą i sprawiać radość rodzicom oraz nauczycielom. Nasza szkolna rodzina powiększyła się o 55 osób. Młodszych kolegów serdecznie przywitali trzecioklasiści, którzy pięknie zaprezentowali się w programie artystycznym przygotowanym pod kierunkiem wychowawców. Uczniowie klas pierwszych otrzymali legitymacje szkolne i dyplomy, a Rada Rodziców ufundowała słodkie prezenty. Dziękujemy!

 zapraszamy do galerii zdjęć

Więcej…
 
Żegnaj Trzecia Klaso!

    22 czerwca uczniowie klasy IIIa wraz z wychowawczynią Ewą Rolą przygotowali przedstawienie artystyczne dla rodziców. Okazją do tego spotkania było zakończenie pierwszego etapu nauki, Dzień Ojca i zbliżające się wakacje. Dzieci zaprezentowały rodzicom wiersze, piosenki i tańce, których nauczyły się w ciągu całego roku szkolnego. Gościom bardzo podobał się występ. Po prezentacji, na dzieci i rodziców, czekał słodki poczęstunek. W rodzinnej atmosferze wszyscy wspominali ciekawe chwile i przygody, które uczniowie przeżyli w ciągu trzech lat nauki. Na zakończenie spotkania wszyscy życzyli sobie udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Więcej…
 
BEZPIECZNE WAKACJE!
Poniedziałek, 26 Czerwiec 2017 09:58

      Wakacje są po to, by odpoczywać i bawić się. Realizować te zainteresowania, na które w okresie nauki szkolnej często brakuje czasu. W czasie trwania wypoczynku letniego wszystkie dzieci muszą przestrzegać zasad bezpieczeństwa. W klasach drugich i trzecich Szkoły Podstawowej wychowawcy przeprowadzili pogadanki nt. bezpiecznych zabaw w czasie wakacji.

     W dalszej kolejności drugo- i trzecioklasiści obejrzeli prezentację multimedialną pt. „Bezpieczne wakacje 2017” przygotowaną przez panią Karolinę Marciniak.

Uczniowie przypomnieli sobie m. in., że: 

  • nie wolno oddalać się od miejsca zabawy 
  • nie otwieramy drzwi nieznajomym 
  • należy informować rodziców, dokąd wychodzimy i kiedy wrócimy 
  • bawimy się tylko w miejscach do tego przeznaczonych 
  • nie wolno kapać się w miejscach zabronionych 
  • należy znać telefony alarmowe 
  • dbamy o bezpieczeństwo w lesie, nad wodą, w górach, w czasie pobytu na wsi

      Policjanci z chełmeckiego komisariatu: asp. szt. Patryk Niemczyk i asp. szt. Tomasz Malik przypomnieli najmłodszym uczniom najważniejsze zasady bezpiecznego letniego wypoczynku.

   ŻYCZYMY RADOSNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI !

Więcej…
 
BEZPIECZNE WAKACJE 2017

bezpieczne wakacje sp 2017 001

 

 

 

 

 

Klasy II i III Szkoły Podstawowej nr 2

uczestniczą w akcji "BEZPIECZNE WAKACJE"

 
Piknik Rodzinny klasy 3c

   

      W dniu 20 czerwca 2017 r w Piwniczce Ciżemka odbył się ostatni Piknik Rodzinny klasy 3c. W trakcie spotkania integracyjnego uczniowie dali koncert dla rodziców. Odbył się również konkurs, w trakcie którego rodzice znakomicie poradzili sobie ze wskazaniem ulubionych utworów dzieci. Później uczniowie bawili się z animatorem i umilali czas swoimi pomysłami nauczycielowi i rodzicom.

   W trakcie spotkania była możliwość podzielenia się spostrzeżeniami i doświadczeniami. Był to również czas podsumowań i podziękowań za wspólne przedsięwzięcia.

    Dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie w realizacji projektów oraz imprez szkolnych.

Wychowawca klasy 3c Joanna Czarnota

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>