Sport szkolny
Fotorelacja z Biegu Szewców.
Czwartek, 06 Październik 2016 09:13

Nasz Zespół reprezentowało 53 uczniów.Miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli:

I m-ce Bęben Bartosz

II m-ce Gąsior Rafał

II m-ce Anastazja Bochenek

I m-ce Kapitan Mateusz

II m-ce Piątek Wiktor

II m-ce Emilia Dyląg

getattachmid38648mpid6min1uid079833232f427dabgetattachmid38648mpid8min1uid079833232f427dabgetattachmid38648mpid9min1uid079833232f427dabgetattachmid38648mpid12min1uid079833232f427dabgetattachmid38648mpid11min1uid079833232f427dabgetattachmid38648mpid10min1uid079833232f427dabgetattachmid38648mpid5min1uid079833232f427dabgetattachmid38648mpid13min1uid079833232f427dab

Weekendy z Piłką ręczną
Poniedziałek, 03 Październik 2016 10:29

W sobotę zakończyła się II edycja rozgrywek „Weekendy z Piłką ręczną”, w której brali udział uczniowie klas V. Spotkania były rozgrywane w Chrzanowie i w Chełmku. W końcowej punktacji zajęliśmy V miejsce.

getattachmid38650mpid5min1uid5607425276f2434cgetattachmid38650mpid7min1uid5607425276f2434cgetattachmid38650mpid8min1uid5607425276f2434cgetattachmid38650mpid9min1uid5607425276f2434cgetattachmid38650mpid11min1uid5607425276f2434cgetattachmid38650mpid10min1uid5607425276f2434c

ZWYCIĘSTWO W II RUNDZIE COCA COLA CUP

juz plywam 2016

Do III rundy turnieju Coca Cola Cup awansowała drużyna Samorządowego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Chełmku. W rozegranych 22 kwietnia 2016 r., w chełmeckim Centrum Sportu, meczach II rundy zespół złożony z uczniów gimnazjum pokonał kolejno: Zaborze 2:1, Chrzanów 4:2 i Olkusz 3:0.

Gratulujemy sukcesu zawodnikom oraz ich trenerowi Pawłowi Sidorowiczowi i życzymy awansu do rozgrywek szczebla makroregionalnego, którego finał zostanie rozegrany 21 maja 2016 roku w Rzeszowie.

Marek Idzik

Więcej…

I Turniej piłkarski D&R Cup orlików
Poniedziałek, 20 Luty 2012 13:03

Chełmek wygrał I edycję halowego turnieju piłkarskiego D&R Cup orlików (rocznik 2001 i młodsi), rozegranego w Oświęcimiu. Podopieczni trenera Pawła Sidorowicza przeszli przez imprezę bez porażki. O obsadzie miejsc od 2 do 4 decydowała „mała tabelka”. Chełmek w drodze do mistrzostwa pokonał kolejno Skawę Wadowice 5-2, Unię II Oświęcim 5-1, Górnika Libiąż 7-0, Unię I Oświęcim 3-0. Końcowa kolejność:

• 1. UKS Chełmek
  • 2. Unia I Oświęcim
  • 3. Szczakowianka Jaworzno
  • 4. Unia II Oświęcim
  • 5. Skawa Wadowice
  • 6. AP Górnik Libiąż

UKS CHEŁMEK: Wiktor Bieniek, Mateusz Bieniek, Michał Stachera, Mateusz Hudzik, Sebastian Kopyć, Krystian Stwora, Oskar Lebica, Rafał Gąsior, Bartłomiej Bęben, Jakub Wróbel, Krzysztof Sowa, Sergiusz Padula.

Nasi piłkarze z SP 2 wygrywają!!!
Poniedziałek, 28 Listopad 2011 12:38

Nasi młodzi piłkarze najlepsi w powiecie !!! Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmku popisali się nie lada wyczynem wygrywając zawody powiatowe w piłce nożnej po raz drugi z rzędu. Po zwycięstwie w gminie nasi chłopcy udali się na zawody powiatowe w Rajsku. Turniej był rozgrywany w dwóch 4-zespołowych grupach, z których zwycięscy wychodzili do finału. Zawodnicy naszej szkoły, w grupie pokonali zespoły z Oświęcimia, Zatora oraz Brzeszcz. Uzyskując pierwsze miejsce wyszliśmy do finału gdzie czekała już na nas „ekipa” z Kęt. Było to bardzo emocjonujące spotkanie , w którym zwyciężyliśmy 1-0 po bramce Mikołaja Kukiełki. Wielkie Brawa dla naszych chłopaków, tym bardziej, że wygraliśmy cały turniej drugi raz z rzędu i to bez straty gola !!! Gratulacje !!! Paweł Sidorowicz

Turniej Coca Cola Cup
Wtorek, 18 Październik 2011 13:18

W dniu 07.10.2011 roku w naszej szkole odbył się turniej eliminacyjny Coca Cola Cup dla dziewcząt. My także mieliśmy drużynę, która nas reprezentowała. Oprócz naszego zespołu gościliśmy jeszcze dwa: z gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu i z gimnazjum w Rajsku. Nasza drużyna dziewczęca zajęła trzecie miejsce przegrywając sześcioma bramkami
z Oświęcimiem, a trzema z Rajskiem. Niestety nie zdobyliśmy ani jednego gola, pozostaje tylko nadzieja, że w kolejnych latach będzie lepiej.

Cztery dni później, we wtorek, to chłopcy reprezentowali naszą szkołę w tym samym turnieju. Eliminacje zakończyły się pomyślnie dla naszego zespołu. Wywalczyliśmy drugie miejsce. Tym razem gościliśmy jeszcze trzy reprezentacje z innych szkół: gimnazjum
w Żarkach, gimnazjum w Zagórzu i gimnazjum nr 1 w Chrzanowie. Poniżej widzimy tabelę prezentującą to, jakie wyniki uzyskali reprezentanci naszej szkoły.

4:0

Wszystkim drużynom GRATULUJEMY i życzymy wielu sukcesów na płaszczyźnie piłkarskiej.

II Turniej o Orlika Puchar Donalda Tuska
Wtorek, 20 Wrzesień 2011 10:44

W dniu 13.09. i 14.09.2011 na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmku odbył się II Turniej Orlika o puchar Donalda Tuska. Impreza ta była już rozgrywana po raz drugi i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i rodziców. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt- młodszej (2001-2000) i starszej (1999-1998). Większość drużyn było z naszej szkoły lecz gościliśmy również drużyny z Gorzowa, Bobrku i SP1 w Chełmku. Łącznie wystąpiło , aż 19 drużyn co daje liczbę ok. 170 uczestników !!!
W kategorii młodszej chłopców- zwyciężyła po zaciekłym finale drużyna klasy IVa, a u dziewcząt drużyna naszej szkoły - VB.

W kategorii starszej chłopców- zwyciężyła drużyna z Gorzowa uzyskując tą samą liczbę punktów co drużyna z Chełmka. U dziewcząt natomiast wygrała drużyna ze szkoły SP2 w Chełmku. Turniej odbył się przy ładnej pogodzie i dużej liczbie kibiców, którzy zaciekle dopingowali swoje drużyny, a najgłośniejsi oczywiście byli Ci z najmłodszych kategorii. Atmosfera na boisku była gorąca ale co najważniejsze dominowała postawa Fair- Play i obyło się bez kontuzji pomimo zaciekłej walki do ostatniej minuty turnieju. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę, a każda drużyna dyplom uczestnictwa, gdyż nie wynik był najważniejszy a sam udział. Organizatorzy- Paweł Sidorowicz, Sebastian Fedecki.

II Memoriał im. Łukasza Hobory
Wtorek, 14 Czerwiec 2011 05:44

W środę 1 czerwca nasza Szkoła wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku była organizatorem II Memoriału im. Łukasza Hobory. Otwarcia II Memoriału dokonał dyrektor SZS-P nr 2 w Chełmku Marek Idzik w obecności rodziców Łukasza Hobory, Andrzeja Skrzypińskiego – członka Zarządu Powiatu Oświęcimskiego oraz społeczności szkolnej. W turnieju wystartowały reprezentacje szkół z naszej gminy: Bobrek, Gorzów, „Jedynka” oraz gospodarz turnieju „Dwójka”. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazjum. Zwycięzcą turnieju szkół podstawowych została „Dwójka” natomiast wśród gimnazjalistów najlepsza okazała się drużyna z Gorzowa. Zespoły zostały nagrodzone okazałymi pucharami i medalami wręczanymi przez Państwa Mariolę i Macieja Hoborów – rodziców tragicznie zmarłego nauczyciela.