Nauczyciele
Wykaz nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017
Piątek, 18 Wrzesień 2015 10:05

 

Lp. nazwisko i imię FUNKCJA / NAUCZANY PRZEDMIOT
1 mgr Marek Idzik DYREKTOR
2 mgr Urszula Kania WICEDYREKTOR
3 mgr Iwona Bochenek WICEDYREKTOR
Przedszkole Samorządowe nr 2
4 Danuta Adamczyk wychowanie przedszkolne, grupa "GROMADKA KUBUSIA PUCHATKA"
5 mgr   Anna Fornal wychowanie przedszkolne, grupa "MOTYLKI"
6 mgr Elżbieta Janaszek wychowanie przedszkolne, grupa "STOKROTKI"
7 mgr Violetta Łopuszyńska wychowanie przedszkolne, grupa "MOTYLKI"
8 mgr Barbara Musiał wychowanie przedszkolne, grupa "GROMADKA KUBUSIA PUCHATKA"
9 mgr Dorota Pawlak wychowanie przedszkolne, grupa "ZAJĄCZKI"
10 mgr Eliza Pędziałek - Krysta wychowanie przedszkolne, grupa "MISIE"
11 mgr Wioletta Suska LOGOPEDA
12 mgr Szklarczyk Dorota wychowanie przedszkolne, grupa "ZAJĄCZKI"
13 mgr Jolanta Wolna wychowanie przedszkolne, grupa "MISIE"
14 mgr Joanna Wójcik wychowanie przedszkolne, grupa "BIEDRONECZKI"
15 mgr Renata Zielińska wychowanie przedszkolne, grupa "JAGÓDKI"
16 mgr Dorota Zoń wychowanie przedszkolne, grupa "BIEDRONECZKI"
Szkoła Podstawowa nr 2
17 mgr Joanna Baran język angielski
18 mgr Joanna Czarnota edukacja wczesnoszkolna, gkk
19 mgr Sebastian Fedecki wychowanie fizyczne
20 mgr Ewa Gajda historia, plastyka, zajęcia artystyczne
21 mgr Barbara Kobyłczyk edukacja wczesnoszkolna
22 mgr Urszula Kowalska przyroda, bilogia
23 mgr Joanna Kramarczyk język angielski
24 mgr Zbigniew Krawczyk informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne
25 mgr Urszula Lasota-Kulisz edukacja wczesnoszkolna
26 mgr Barbara Leja język polski
27 dr Katarzyna Lewandowska matematyka
28 mgr Katarzyna Linchard PEDAGOG
29 mgr Andrzej Nowak matematyka, szachy w szkole
30 mgr Urszula Palka edukacja wczesnoszkolna
31 mgr Ewa Piwowarczyk edukacja wczesnoszkolna
32 ks. mgr Maciej Półtorak religia
33 mgr Ewa Raczek edukacja wczesnoszkolna
34 mgr Anna Remska język polski
35 mgr Ewa Rola edukacja wczesnoszkolna
36 mgr Małgorzata Smółka religia, zajęcia komputerowe
37 mgr Grażyna Szyjka edukacja wczesnoszkolna
38 mgr Izabela Tołwińska bibliotekarz
39 mgr Agnieszka Zabawa muzyka
40 mgr Karolina Zamarlik edukacja wczesnoszkolna, świetlica szkolna
41 mgr Elżbieta Żołna-Smołkowicz religia, zajęcia komputerowe,
wychowanie do życia w rodzinie, świetlica szkolna
Publiczne Gimnazjum nr 2
42 mgr Renata Banaś fizyka, świetlica szkolna
43 mgr Anna Filipecka - Legut język niemiecki
44 mgr Aneta Gumułka wychowanie fizyczne
45 mgr Anna Grochal geografia, biologia, przyroda
46 mgr Wojciech Iwanicki edukacja dla bezpieczeństwa
47 mgr Aneta Kowalczyk język polski
48 mgr Aldona Krawczyk język polski
49 mgr Mariola Krzeczkowska bibliotekarz
50 mgr Renata Księżarczyk język angielski
51 mgr Daria Nowak  matematyka
52 mgr Katarzyna Okońska - Reczek historia, WOS
53 mgr Bogusława Opala historia, WOS
54 mgr Dorota Pietrzyk chemia, informatyka
55 mgr Ewa Pilch język niemiecki
56 mgr Paweł Sidorowicz wychowanie fizyczne
57 ks. mgr Maciej Ścibor religia