Plany pracy kół
Środa, 06 Październik 2010 10:57

RAMOWY PLAN DZIAŁANIA KÓŁ ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM  2014/2015

 

 

1.

KOŁO PCK    Plan pracy

 

OPIEKUNOWIE:      

mgr Urszula Kowalska              mgr Joanna Baran   Szkolne Koło PCK Dziękujemy wszystkim uczniom klas IV- VI, którzy podczas dyskoteki z okazji Dnia chłopaka wzięli udział w loterii fantowej i odwiedzili stoiska malowania tatuaży. Uzyskane z tej działalności fundusze przeznaczymy na akcje charytatywne realizowane przez nasze koło.

 

    W dniu 21 lutego 2013 r przedstawiciele SK PCK odwiedzili Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Oświęcimiu. Pracownicy opowiedzieli nam krótko na czym polegają ich obowiązki oraz pokazali psy i koty aktualnie przebywające w placówce. Członkowie koła przekazali rzeczy zebrane dla zwierząt podczas trwającej w naszej szkole zbiórki. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tej akcji okazując serce dla zwierząt.

                                                                                                                                            Opiekunowie SK PCK 

 

 

Zapraszamy do Galerii zdjęć: