Piknik europejski
Środa, 07 Czerwiec 2017 08:36

Piknik europejski

Pierwszego czerwca po raz kolejny w naszej szkole odbył się „Piknik europejski”. Dzień zaczął się od turnieju piłki nożnej, który co roku jest hołdem dla nauczyciela, pana Łukasza Hobory.

Część artystyczną rozpoczął quiz o Europie dla klas 4-6 SP, który przeprowadziły uczennice kl. 3 gimnazjum. Zwycięzczami została klasa 4a. Uczniowie naszej szkoły prezentowali również swoje umiejętności taneczne w wykonaniu uczniów: E.Dyląg, J.Szewczyk, K.Król.

Mogliśmy także wysłuchać wokalne przeboje muzyczne w wykonaniu szkolnego chóru. Po tym nastąpiła prezentacja umiejętności gry na gitarze elektrycznej przez Weronikę Sajak, która ostrym brzmieniem muzyki heavy-metalowej zwieńczyła program artystyczny.

Młodzież miała okazję do świetnej zabawy, której towarzyszyła miła atmosfera. „Piknik europejski” zakończył taniec belgijski w wykonaniu zarówno uczniów jak i nauczycieli naszej szkoły. Organizatorami imprezy była Rada Rodziców sponsorująca pyszny poczęstunek oraz nauczyciele naszej szkoły.